vetë presioni i ujit operuar valvula e kontrollit

Përshkrim i shkurtër:

Pressure and temperature working pressure PN10, PN16 testing pressure shell: 1.5 times rated pressure seat: 1.1 times rated pressure working temperature -10 °C to 80°C (NBR) -10 °C to 120°C (EPDM) suitable media water, oil and gas Main material list parts material body cast iron, ductile iron, seat EPDM, NBR,VITON, PTFE disc nickel ductile iron,AI bronze, stainless steel stem carbon steel, stainless steel bushing PTFE “...


Detail Product

Produkt Tags

Presioni dhe temperatura

presioni i punës

PN10, PN16

presion testimi

shell: 1.5 herë vlerësuarat presion

vend: 1.1 herë vlerësuarat presion

temperatura e punës

-10 ° C deri 80 ° C (NBR)

-10 ° C deri 120 ° C (EPDM)

media të përshtatshme

ujit, naftës dhe gazit

Lista Main material

pjesë

material

trup

gize, hekur i urtë,

vend

EPDM, NBR, Viton, PTFE

disk

nikel urtë hekur, AI bronzi, çelik

buron

çeliku të karbonit, çelik inox

unazë

PTFE

"O" unazë

PTFE

gjilpere

çelik i pandryshkshëm

Celës

çelik i pandryshkshëm

 Standard Ekzekutiv:

dizajni standard EN 593, MSS SP67 API 609 BS5155
Inspektimi dhe Test API 598 ISO 5208 EN 12266
End standard ANSI B16.1 CL. 125LB & B16.5 CL. 150LBAS 2129 Tabela D & E BS 10 Tabela D & Edin 2501 PN6, PN10 & PN16 EN 1092 PN6, PN10 PN16 &ISO 2531 PN6, PN10 PN16 &

ISO 7005 PN6, PN10 PN16 &

KS B 1511 / JIS B 2210 5K & 10K

MSS SP44 CL. 150LB AWWAC207

SABS 1123 Tabela 1000/3 dhe 1600/3 Tabela

Ballë për ballë ISO 5752, EN 558, MSS SP67 dhe API 609 DIN3202
Top fllanxhë ISO 5211

SL1

SL2

Control Valve detaje

SL3

Equipement

SL4

Makine të përpunimit pajisjeve 178 grupe, pajisjet e inspektimit 32 grupe.
Certifikatat

SL5

Packaging & Shipping

SL6

shitjet Hot

R6

kompania e Informacionit

s4

Zona e mbuluar 20.000 metër katror, ​​132 persona, kapacitet vjetor të prodhimit 6,000 ton.
Sales Card

k

 

 


  • Paraardhëse
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !