Ritëm check valve

Përshkrim i shkurtër:

Meterial of main parts Product Type Part name  valve body, valve bonnet Valve disc, valve seat Gasket Fastenser H44H(C)  Y WCB or 25 H: 25+Chromium stainless steel Y: 25+Carbide  Stainless steel with flexible graphite The steel strip Asbestos-wound gasket Spiral wound gasket High quality carbon steel H44Y (I) Chromium-molybdenum steel Chrome molybdenum steel + Carbide Alloy steel H44W (P) Chrome-nickel titanium, chromium-nickel-molybdenum and titani...


Detail Product

Produkt Tags

Meterial i pjesëve kryesore

Tipi i produktit

Emri pjesë

 body valvula, mbulesë valvul

disk valvul, vend valvul

copë litari

Fastenser

H44 H (C)

 Y

WCB ose 25

H: 25 + kromi çelik

Y: 25 + Carbide

 çelik me grafit fleksibile strip çeliku

Asbest-plagë plagë copë litari copë litari Spiral

Me cilësi të lartë çeliku të karbonit

H44Y (I)

çeliku krom-molibden

Krom molibden çeliku + Carbide

aliazh çeliku

H44W (P)

titan krom-nikel, krom-nikel-molibden dhe titan çelik

çelik i pandryshkshëm

H44W (R)

kontrolloni hollësi valvul

xq1

xq2

Features:
1.reliable nënshkrimin performance 2.Excellent pamjen 3.attractive presion 4. Hapja është i vogël 5. zvogëlimin e jashtëm rrjedhje pikë
Equipement

jy4

Makine të përpunimit pajisjeve 178 grupe, pajisjet e inspektimit 32 grupe.
shitjet Hot

ZDF

Përdorimet e produktit

sj6

kompania e Informacionit

s4

Zona e mbuluar 20.000 metër katror, ​​132 persona, kapacitet vjetor të prodhimit 6,000 ton.
Na kontaktoni

k

 


  • Paraardhëse
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !