РазмяшчэннеЦяньцзінь, Кітай (мацярык)
Электронная поштаАдрас электроннай пошты: sales@likevalves.com
ТэлефонТэлефон: +86 13920186592

Гэта пераломны момант сезона Buffalo Bills

Лік "Бафала Білз" - 10-6, у раскладзе рэгулярнага сезона 2021 года засталася адна гульня. Гэтая гульня адбудзецца ў гэтую нядзелю ў 16.25 на стадыёне "Хаймарк". Калі "Білз" выйграюць, яны выйграюць AFC East. Яны таксама скончыліся прайгралі «Нью-Інгленд Пэйтрыётс».
"Білз" забяспечылі сабе месца ў плэй-оф пасля перамогі з лікам 29-15 над "Атланта Фэлканз" на стадыёне "Хаймарк" у мінулую нядзелю. Гульня не была звычайнай перамогай для "Білз" за апошнія два сезоны, бо яны сумарна прайшлі больш за 200 ярдаў і забілі ўсе чатыры з дапамогай ранінгбэка Дэвіна Сінглетары і абаронцы Джоша Алена. прызямлення.
Зараз «Білз» выйгралі тры гульні запар — дома супраць «Караліны Пантэрз», «Нью-Інгленд Пэтрыётс» і дома супраць «Атланта Фэлканз».
«Білз» прайгралі два разы запар і тры з апошніх чатырох — два жорстка. Яны прайгралі «Індыянапаліс Кольтс» з лікам 41-15 у нядзелю перад Днём падзякі, а потым прайгралі «Пэтрыётам» у Орчард-Парку падчас шторму, як Новая Англія толькі спрабавала пры перамозе 14-10 3 пасы.
Але паваротным момантам для сезона Біла стала чарговая параза. Так, сапраўды, Біллс пераламаў сітуацыю няўдалай спробай.
Гэта выязная гульня "Тампа-Бэй" супраць "Баканірз". Дакладней, у перапынку супраць "Тампы".
У панядзелак увечары "Білз" перамаглі "Пэтрыёты", і яны знеслі яйка ў першым тайме супраць "Баканірз" — саступаючы з лікам 24-3. Аднак у другім тайме "Білз" былі лепшымі, перамогшы ў другім тайме "Тэмплз" з лікам 24-3 з падтрымка абаронцы Джоша Алена.
У Алена было 54 пасы больш за 300 ярдаў, у тым ліку кідкі больш за 100 ярдаў. Другі тайм стаў момантам, калі Ален і каманда вырашылі, што хопіць, і яны вярнуліся ў каманду, у якую мы закахаліся з пачатку 2020 года .
Гэта нагадвае мне гульню Buffalo Sabres у 2006 годзе. Яны сціпла пачалі сезон 2005-2006 гадоў, але ў пачатку 2006 года сталі галоўнай наступальнай сілай. Пасля цяжкага перыяду, прайграўшы пяць гульняў запар, усё вярнулася да іх у перастрэлцы супраць «Нью-Ёрк Рэйнджэрс».
Калі "Білз" зноў апынуцца ў АФК або выйграюць увесь матч, мы ўсе будзем азірацца на другую палову пройгрышу "Тампа-Бэй" у пераломны момант. Верагодна, мы б не казалі пра трэцяе месца ў плэй-оф запар, калі б «Білз» не гулялі з Томам Брэды і «Баканірс» у другім тайме.

Час публікацыі: 10 студзеня 2022 г