МестоположениеТиендзин, Китай (континентален)
електронна пощаИмейл: sales@likevalves.com
ТелефонТелефон: +86 13920186592

Това е повратната точка на сезона на Бъфало Билс

Бъфало Билс са 10-6 с един оставащ мач от графика за редовния сезон за 2021 г. Този мач ще се играе тази неделя от 16:25 на стадион Хаймарк. Ако Билс спечелят, те ще спечелят AFC East. Те също завършиха с загуба от New England Patriots.
Билс си осигуриха място в плейофите след победа с 29-15 над Атланта Фалкънс на стадион Хаймарк миналата неделя. Мачът не беше типична победа за Билс през последните два сезона, тъй като те комбинираха над 200 ярда и завършиха всички четирима с помощта на бягащия бек Девин Синглетари и куотърбека Джош Алън. тъчдауни.
Билс вече спечелиха три поредни мача - у дома срещу Каролина Пантърс, Ню Инглънд Пейтриътс и у дома срещу Атланта Фалкънс.
Билс бяха загубили две поредни и три от последните си четири – две по брутален начин. Те загубиха с 41-15 от Индианаполис Колтс в неделя преди Деня на благодарността, а след това загубиха от Пейтриътс в Орчард Парк в буря, докато Нова Англия само опитваше при победа 14-10 3 подавания.
Но повратната точка за сезона на Beal дойде по време на друга загуба. Да, наистина, Bills обърнаха нещата с неуспешни усилия.
Това е гостуването на Тампа Бей срещу Бъканиърс. По-конкретно, на полувремето срещу Тампа.
Билс паднаха от Патриотите в понеделник вечерта и те снесоха яйце през първото полувреме срещу Буканиърс – изоставайки с 24-3. Въпреки това Билс бяха по-добри през второто полувреме, побеждавайки Темпълс с 24-3 през второто полувреме с подкрепата на защитника Джош Алън.
Алън имаше 54 подавания за над 300 ярда, включително бързане за над 100 ярда. Второто полувреме беше момент, в който Алън и екипът решиха, че е достатъчно, и се върнаха в отбора, в който се влюбихме от началото на 2020 г. .
Това ми напомня за мач на Buffalo Sabres през 2006 г. Те имаха скромен старт на сезон 2005-2006 г., но се превърнаха в основна офанзивна сила в началото на 2006 г. След тежък период, губейки пет поредни мача, това се върна към тях в дузпа срещу Ню Йорк Рейнджърс.
Ако Билс отново се озоват в АФК или спечелят целия мач, всички ще гледаме назад към второто полувреме на загубата на Тампа Бей в повратната точка. Вероятно няма да говорим за трето поредно място в плейофите, ако Билс не играха с Том Брейди и Буканиърс през второто полувреме.

Време на публикуване: 10 януари 2022 г