ΤοποθεσίαTianjin, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗEmail: sales@likevalves.com
ΤηλέφωνοΤηλέφωνο: +86 13920186592

Αυτό είναι το σημείο καμπής της σεζόν Buffalo Bills

Οι Buffalo Bills είναι 10-6 με ένα παιχνίδι να απομένει στο πρόγραμμα της κανονικής περιόδου του 2021. Αυτός ο αγώνας θα διεξαχθεί αυτήν την Κυριακή στις 4.25 μ.μ. στο Highmark Stadium. Εάν οι Bills κερδίσουν, θα κερδίσουν το AFC East. Τελείωσαν επίσης σε ένα ήττα από τους New England Patriots.
Οι Bills εξασφάλισαν θέση στα πλέι οφ μετά τη νίκη με 29-15 επί των Atlanta Falcons στο Highmark Stadium την περασμένη Κυριακή. Το παιχνίδι δεν ήταν μια τυπική νίκη για τους Bill τις δύο τελευταίες σεζόν, καθώς συνδυάστηκαν για πάνω από 200 γιάρδες και τελείωσαν όλα τεσσάρων με τη βοήθεια του run back Devin Singletary και του στρατηγού Josh Allen. αγγίγματα.
Οι Bills έχουν πλέον κερδίσει τρία συνεχόμενα παιχνίδια - εντός έδρας με τους Carolina Panthers, New England Patriots και εντός έδρας με τους Atlanta Falcons.
Οι Bills είχαν χάσει δύο σερί και τρία από τα τέσσερα τελευταία τους — δύο με βάναυσο τρόπο. Έχασαν 41-15 από τους Indianapolis Colts την Κυριακή πριν από την Ημέρα των Ευχαριστιών και μετά έχασαν από τους Patriots στο Orchard Park σε μια καταιγίδα καθώς η Νέα Αγγλία προσπάθησε μόνο σε νίκη 14-10 3 πάσες.
Αλλά το σημείο καμπής για τη σεζόν του Beal ήρθε κατά τη διάρκεια μιας άλλης απώλειας. Ναι, πράγματι, οι Bills ανέτρεψαν τα πράγματα με μια αποτυχημένη προσπάθεια.
Αυτός είναι ο αγώνας δρόμου της Tampa Bay με τους Buccaneers. Πιο συγκεκριμένα, στο ημίχρονο με την Tampa.
Οι Bills έπεσαν στους Patriots το βράδυ της Δευτέρας και γέννησαν ένα αυγό στο πρώτο ημίχρονο εναντίον των Buccaneers — έχασαν με 24-3. Ωστόσο, οι Bills ήταν καλύτεροι στο δεύτερο ημίχρονο, νικώντας τους Temples με 24-3 στο δεύτερο ημίχρονο με την υποστήριξη του στρατηγού Τζος Άλεν.
Ο Άλεν είχε 54 πάσες για πάνω από 300 γιάρδες, συμπεριλαμβανομένης της ορμής για πάνω από 100 γιάρδες. Το δεύτερο ημίχρονο ήταν μια στιγμή που ο Άλεν και η ομάδα αποφάσισαν ότι ήταν αρκετά, και επέστρεψαν στην ομάδα που έχουμε ερωτευτεί από τις αρχές του 2020 .
Αυτό μου θυμίζει ένα παιχνίδι των Buffalo Sabers το 2006. Είχαν ένα μέτριο ξεκίνημα στη σεζόν 2005-2006, αλλά έγιναν μεγάλη επιθετική δύναμη στις αρχές του 2006. Μετά από μια δύσκολη περίοδο, χάνοντας πέντε παιχνίδια στη σειρά, τους επέστρεψε σε πέναλτι εναντίον των New York Rangers.
Εάν οι Bills καταλήξουν ξανά στο AFC ή κερδίσουν ολόκληρο το παιχνίδι οριστικά, όλοι θα κοιτάξουμε πίσω στο δεύτερο μισό της ήττας του Tampa Bay στο σημείο καμπής. Πιθανότατα δεν θα μιλούσαμε για τρίτη συνεχόμενη θέση στα πλέι οφ αν Οι Bills δεν έπαιξαν τον Tom Brady και τους Buccaneers στο δεύτερο ημίχρονο.

Ώρα δημοσίευσης: Ιαν-10-2022