AsukohtTianjin, Hiina (Mandri)
MeilE-post: sales@likevalves.com
TelefonTelefon: +86 13920186592

See on Buffalo Billsi hooaja pöördepunkt

Buffalo Billsi seis on 10:6, 2021. aasta põhihooaja ajakava järgi on jäänud üks mäng. See mäng peetakse sel pühapäeval kell 16.25 Highmarki staadionil. Kui Bills võidab, võidab nad AFC Easti. Need lõppesid ka mänguga. kaotus New England Patriotsile.
Bills on kindlustanud koha playoffi pärast eelmisel pühapäeval Highmarki staadionil võidetud 29:15 võitu Atlanta Falconsi üle. See mäng ei olnud Billsi jaoks tüüpiline võit kahel viimasel hooajal, sest nad läbisid kokku üle 200 jardi ja lõpetasid kõik. neli tagamängija Devin Singletary ja tagamängija Josh Alleni abiga. maandumisi.
Bills on nüüd võitnud kolm järjestikust mängu – kodus Carolina Panthersi, New England Patriotsi ja kodus Atlanta Falconsi vastu.
Bills oli kaotanud kaks järjest ja kolm viimasest neljast – kaks jõhkralt. Nad kaotasid pühapäeval enne tänupüha Indianapolis Coltsile 41:15 ja seejärel kaotasid Orchard Parkis tormis Patriotsile, kuna New England ainult üritas. 14-10 võiduga 3 söötu.
Kuid Beali hooaja pöördepunkt saabus järjekordse kaotuse ajal. Jah, tõepoolest, Bills muutis asjad ebaõnnestunud pingutusega ümber.
See on Tampa Bay maanteemäng Buccaneersiga. Täpsemalt poolajal Tampa vastu.
Bills langes esmaspäeva õhtul Patriotsile ja nad munesid esimesel poolajal Buccaneersi vastu – jäädes 24:3 alla. Samas oli Bills teisel poolajal parem, alistades teisel poolajal templid 24:3. tagamängija Josh Alleni toetus.
Allenil oli 54 söötu üle 300 jardi, sealhulgas tormamine üle 100 jardi. Teine poolaeg oli hetk, mil Allen ja meeskond otsustasid, et piisab, ja nad naasid meeskonda, kellesse oleme 2020. aasta algusest armunud. .
See meenutab mulle 2006. aasta Buffalo Sabresi mängu. Nad alustasid hooaega 2005–2006 tagasihoidlikult, kuid muutusid 2006. aasta alguses suureks ründejõuks. Pärast rasket perioodi, kaotades viis mängu järjest, tuli see neile tagasi. tulistamises New York Rangersi vastu.
Kui Bills satub uuesti AFC-sse või võidab kogu mängu, siis vaatame kõik tagasi Tampa Bay kaotuse teisele poolele pöördepunktis. Tõenäoliselt ei räägiks me kolmandast järjestikusest playoffi kohast, kui Bills ei mänginud teisel poolajal Tom Bradyt ja Buccaneersit.

Postitusaeg: jaanuar 10-2022