MjestoTianjin, Kina (kopno)
E-mailE-pošta: sales@likevalves.com
TelefonTelefon: +86 13920186592

Ovo je prekretnica sezone Buffalo Billsa

Buffalo Bills imaju omjer 10-6 s jednom preostalom utakmicom u regularnom dijelu sezone 2021. Ta će se utakmica igrati ove nedjelje u 16.25 na stadionu Highmark. Ako Billsi pobijede, osvojit će AFC East. Također su završili u poraz od New England Patriotsa.
Billsi su osigurali mjesto u doigravanju nakon pobjede od 29-15 nad Atlanta Falconsima na stadionu Highmark prošle nedjelje. Utakmica nije bila tipična pobjeda za Billse u posljednje dvije sezone, jer su kombinirano postigli više od 200 jardi i završili sve četiri uz pomoć runbacka Devina Singletaryja i beka Josha Allena. dodirivanja.
Billsi su sada dobili tri uzastopne utakmice — kod kuće protiv Carolina Panthersa, New England Patriotsa i kod kuće protiv Atlanta Falconsa.
Billsi su izgubili dva uzastopna i tri od posljednja četiri - dva na brutalan način. Izgubili su 41-15 od Indianapolis Coltsa u nedjelju prije Dana zahvalnosti, a zatim su izgubili od Patriotsa u Orchard Parku u oluji dok je New England samo pokušavao u pobjedi 14-10 3 dodavanja.
Ali prekretnica za Bealovu sezonu dogodila se tijekom još jednog poraza. Da, doista, Billsi su preokrenuli stvari neuspjelim pokušajem.
Ovo je gostovanje Tampa Baya protiv Buccaneersa. Točnije, u poluvremenu protiv Tampe.
Billsi su pali od Patriotsa u ponedjeljak navečer, a snijeli su jaje u prvom poluvremenu protiv Buccaneersa — zaostajali su 24-3. Međutim, Billsi su bili bolji u drugom poluvremenu, pobijedivši Templese 24-3 u drugom poluvremenu s podršku beka Josha Allena.
Allen je imao 54 dodavanja za više od 300 jardi, uključujući trčanje preko 100 jardi. Drugo poluvrijeme je bio trenutak kada su Allen i ekipa odlučili da je dosta i vratili su se u momčad u koju smo se zaljubili od početka 2020. .
Ovo me podsjeća na utakmicu Buffalo Sabresa iz 2006. Imali su skroman početak sezone 2005-2006, ali su početkom 2006. postali glavna ofenzivna sila. Nakon teškog razdoblja, izgubivši pet utakmica zaredom, vratilo im se u raspucavanju protiv New York Rangersa.
Ako Bills ponovno završe u AFC-u ili pobijede cijelu utakmicu, svi ćemo se osvrnuti na drugo poluvrijeme poraza Tampa Baya u prekretnici. Vjerojatno ne bismo razgovarali o trećem uzastopnom plasmanu u doigravanje da Billsi nisu igrali s Tomom Bradyjem i Buccaneersima u drugom poluvremenu.

Vrijeme objave: 10. siječnja 2022