VietaTiandzinas, Kinija (žemyninė dalis)
El. paštaspaštas: sales@likevalves.com
TelefonasTelefonas: +86 13920186592

Tai Buffalo Bills sezono lūžis

„Buffalo Bills“ komanda yra 10:6, o 2021 m. reguliariojo sezono tvarkaraštyje liko vieneri mačai. Šios rungtynės bus žaidžiamos šį sekmadienį 16.25 val. „Highmark“ stadione. Jei „Bills“ laimės, jie laimės AFC East. Jos taip pat baigėsi pralaimėjimas Naujosios Anglijos patriotams.
„Bills“ užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose po pergalės 29:15 prieš Atlantos „Falcons“ „Highmark“ stadione praėjusį sekmadienį. Šios rungtynės nebuvo tipiškos „Bills“ pergalės per pastaruosius du sezonus, nes jie kartu prabėgo daugiau nei 200 jardų ir baigė visas rungtynes. keturi su gynėjo Devino Singletary ir gynėjo Josho Alleno pagalba. prisilietimų.
„Bills“ dabar laimėjo trejas rungtynes ​​iš eilės – namuose prieš Karolinos „Panthers“, „New England Patriots“ ir namuose prieš Atlantos „Falcons“.
„Bills“ pralaimėjo du iš eilės ir tris iš paskutinių keturių – du žiauriai. Sekmadienį prieš Padėkos dieną jie pralaimėjo Indianapolio „Colts“ 41:15, o tada pralaimėjo „Patriots“ komandai Orchard parke per audrą, nes Naujoji Anglija tik bandė. pergale 14:10 3 perdavimai.
Tačiau lūžis Bealo sezonui atėjo per kitą pralaimėjimą. Taip, iš tiesų, Billai nesėkmingomis pastangomis viską apvertė.
Tai Tampa Bay rungtynės išvykoje su Buccaneers. Tiksliau, per kėlinį prieš Tampą.
Pirmadienio vakarą „Bills“ krito „Patriots“ ir jie padėjo kiaušinį pirmajame kėlinyje prieš „Buccaneers“ – atsiliko 24:3. Tačiau „Bills“ buvo geresni antrajame kėlinyje, antrajame kėlinyje įveikė „Temples“ 24:3. gynėjo Josho Alleno palaikymas.
Allenas atliko 54 perdavimus daugiau nei 300 jardų, įskaitant daugiau nei 100 jardų. Antrasis kėlinys buvo momentas, kai Allenas ir komanda nusprendė, kad užteks, ir jie grįžo į komandą, kurią įsimylėjome nuo 2020 m. pradžios. .
Tai man primena 2006 m. Buffalo Sabres žaidimą. Jie kukliai pradėjo 2005–2006 m. sezoną, bet 2006 m. pradžioje tapo pagrindine puolimo jėga. susišaudyme prieš Niujorko „Rangers“.
Jei Bills vėl atsidurs AFC arba laimės visas rungtynes, visi žiūrėsime į antrąją Tampos įlankos pralaimėjimo pusę lūžio taške. Tikriausiai nekalbėtume apie trečią vietą iš eilės atkrintamosiose varžybose. „Bills“ antrajame kėlinyje nesužaidė Tomo Brady ir „Buccaneers“.

Paskelbimo laikas: 2022-01-10