Atrašanās vietaTjandzjiņa, Ķīna (kontinentālā daļa)
E-pastsE-pasts: sales@likevalves.com
TālrunisTālrunis: +86 13920186592

Šis ir Bufalo Bills sezonas pagrieziena punkts

Buffalo Bills ir 10:6, un 2021. gada regulārās sezonas grafikā ir atlikuša viena spēle.Šī spēle tiks aizvadīta šo svētdien plkst. 16:25 Highmark stadionā. Ja Bills uzvarēs, viņi uzvarēs AFC East. Tās arī beidzās ar spēli. zaudējums New England Patriots.
Bills ir nodrošinājusi vietu izslēgšanas spēlēs pēc uzvaras pār Atlantas Falcons pagājušajā svētdienā Highmark stadionā ar 29:15. Šī spēle nebija tipiska Bills uzvara pēdējo divu sezonu laikā, jo viņi kopā nobrauca vairāk nekā 200 jardus un pabeidza visu. četri ar saspēles vadītāja Devina Singlerija un saspēles vadītāja Džoša Allena palīdzību. piezemējumi.
Tagad Bills ir uzvarējis trīs spēlēs pēc kārtas – mājās pret Karolīnas Panthers, New England Patriots un mājās pret Atlantas Falcons.
Bills bija zaudējis divus pēc kārtas un trīs no pēdējiem četriem — divus brutālā veidā. Viņi svētdien pirms Pateicības dienas zaudēja Indianapolisas "Colts" ar 41:15, bet pēc tam vētrā zaudēja "Patriots" Orchard Parkā, jo Jaunanglija tikai mēģināja. uzvarā 14-10 3 piespēles.
Taču pagrieziena punkts Bīla sezonai notika kārtējā zaudējuma laikā. Jā, patiešām, Bills ar neveiksmīgām pūlēm pagrieza lietas otrādi.
Šī ir Tampabejas izbraukuma spēle pret Buccaneers. Precīzāk, puslaikā pret Tampu.
Pirmdienas vakarā Bills zaudēja Patriots, un viņi dēja olu pirmajā puslaikā pret Buccaneers — atpaliekot ar 24:3. Tomēr Bills bija labāks otrajā puslaikā, otrajā puslaikā pārspējot Temples ar 24:3. aizsarga Džoša Allena atbalstu.
Alens izdarīja 54 piespēles vairāk nekā 300 jardus, tostarp steidzās vairāk nekā 100 jardus. Otrajā puslaikā Alens un komanda nolēma, ka pietiek, un viņi atgriezās komandā, kurā esam iemīlējušies kopš 2020. gada sākuma. .
Tas man atgādina Bufalo Sabres spēli 2006. gadā. Viņiem bija pieticīgs 2005.–2006. gada sezonas sākums, bet 2006. gada sākumā viņi kļuva par galveno uzbrūkošo spēku. Pēc grūta perioda, zaudējot piecas spēles pēc kārtas, tas viņiem atgriezās. apšaudē pret Ņujorkas Rangers.
Ja Bills atkal nonāks AFC vai uzvarēs visā spēlē, mēs visi atskatīsimies uz Tampabejas zaudējuma otro puslaiku pagrieziena punktā. Mēs, iespējams, nerunātu par trešo vietu pēc kārtas izslēgšanas spēlēs. Bills otrajā puslaikā neapspēlēja Tomu Breidiju un Buccaneers.

Publicēšanas laiks: 10. janvāris 2022