фабрика турнеја

Вентил (Тијанџин) копродукции, Ltd лоцира во Тијанџин - најдинамична економија во северниот дел на China.Like вентил е high-end вентил производи производство на компанијата која има дизајн истражување и развој, производство, маркетинг услуги во едно.

Со напредна пристапи инженеринг дизајн, добро развиена опрема за производство, тестирање објекти верификација и концептот на посно производство, ние "Како вентил" се осигура дека секој дел во секој производ ние снабдување е со висок квалитет и перформансите на обезбедување на квалитет доаѓа од менаџментот на секој детал. Од нејзините основани, компанијата има усвоено компјутерски потпомогната дизајн, како што CAD и SolidWorks, и првиот да се воведе напредни за управување со Six Sigma. 

x1
03X
Основана е збир на строги квалитет систем за управување, да продолжат да ги извршуваат нула дефект производи. Ние сме специјализирани во пеперутка вентилите, портата вентил, свет вентил, проверете вентил, топката вентил, хидраулична контрола вентил, биланс вентил и други серија производи. Таа, исто така произведува зграда вентили во различни материјали, притисок, големина и други производи, постојат повеќе од 50 серија, повеќе од 1.200 сорти.

КАКО вентил ќе биде прва класа научни и технолошки иновации, прва класа на услуги, квалитетот toop претприемачки дух да учествуваат во иднина создавањето. Со квалитетот на производите и задоволството на клиентите да ги обликуваат нашите бизнисот на нашата компанија, со незапирливата извршување и одржлив развој надвор од нас самите. "Како сон" ќе го направи "кинескиот сон" повозбудливо!

дисплеј работилница

xd2
ZD
COF
yx

Send your message to us:

Write your message here and send it to us

Send your message to us:

Write your message here and send it to us
WhatsApp Online Chat !