LokalizacjaTianjin, Chiny (kontynent)
E-mailE-mail: sales@likevalves.com
TelefonTelefon: +86 13920186592

To punkt zwrotny w sezonie Buffalo Bills

Bilans Buffalo Bills to 10-6, a w harmonogramie sezonu zasadniczego 2021 pozostał jeden mecz. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę o 16:25 na stadionie Highmark. Jeśli Bills wygrają, wygrają AFC East. Zakończyli się także remisem przegrana z New England Patriots.
Zespół Bills zapewnił sobie udział w play-offach po zwycięstwie 29-15 nad Atlanta Falcons na stadionie Highmark w zeszłą niedzielę. Mecz nie był typowym zwycięstwem drużyny Bills w ciągu ostatnich dwóch sezonów, ponieważ łącznie przebiegli ponad 200 jardów i zakończyli wszystkie cztery z pomocą biegacza Devina Singletary'ego i rozgrywającego Josha Allena. przyłożenia.
The Bills wygrali już trzy mecze z rzędu – u siebie z Carolina Panthers, New England Patriots i u siebie z Atlanta Falcons.
Bills przegrali dwa z rzędu i trzy z ostatnich czterech – dwa w brutalny sposób. W niedzielę przed Świętem Dziękczynienia przegrali 41-15 z Indianapolis Colts, a następnie przegrali z Patriots w Orchard Park podczas burzy, gdy Nowa Anglia tylko próbowała w zwycięstwie 14-10 3 podania.
Jednak punkt zwrotny w sezonie Beala nastąpił podczas kolejnej porażki. Tak, rzeczywiście, Bills odwrócili sytuację dzięki nieudanej próbie.
To jest mecz wyjazdowy drużyny Tampa Bay przeciwko Buccaneers. A dokładniej w przerwie meczu z Tampą.
W poniedziałkowy wieczór Bills przegrali z Patriots, a oni złożyli jajo w pierwszej połowie meczu z Buccaneers – przegrywając 24-3. Jednak w drugiej połowie Bills byli lepsi, pokonując Temples 24-3 w drugiej połowie wsparcie rozgrywającego Josha Allena.
Allen miał 54 podania na ponad 300 jardów, w tym w biegu na ponad 100 jardów. Druga połowa to moment, w którym Allen i zespół zdecydowali, że wystarczy i wrócili do drużyny, w której zakochaliśmy się od początku 2020 roku .
Przypomina mi to mecz Buffalo Sabres z 2006 roku. Sezon 2005-2006 rozpoczęli skromnie, ale na początku 2006 roku stali się główną siłą ofensywną. Po trudnym okresie, w którym przegrali pięć meczów z rzędu, wszystko wróciło do normy w strzelaninie przeciwko New York Rangers.
Jeśli Bills ponownie wylądują w AFC lub od razu wygrają cały mecz, w punkcie zwrotnym wszyscy będziemy wspominać drugą połowę porażki Tampa Bay. Prawdopodobnie nie mówilibyśmy o trzecim miejscu z rzędu w play-offach, gdyby w drugiej połowie drużyna Bills nie zagrała z Tomem Bradym i Buccaneers.

Czas publikacji: 10 stycznia 2022 r