LocațieTianjin, China (continentală)
E-mailE-mail: sales@likevalves.com
TelefonTelefon: +86 13920186592

Acesta este punctul de cotitură al sezonului Buffalo Bills

Buffalo Bills are scor 10-6, cu un meci rămas în programul sezonului regulat 2021. Acel meci se va juca duminică, la ora 16.25, pe Highmark Stadium. Dacă Bills câștigă, vor câștiga AFC East. De asemenea, s-au încheiat într-un pierdere în fața New England Patriots.
Bills și-au asigurat un loc în playoff după o victorie cu 29-15 în fața Atlanta Falcons la Highmark Stadium duminică trecută. Meciul nu a fost o victorie tipică pentru Bills în ultimele două sezoane, deoarece au combinat peste 200 de metri și au terminat toate. patru cu ajutorul runnerului Devin Singletary și al fundașului Josh Allen. aterizări.
Bills au câștigat acum trei meciuri consecutive - acasă împotriva Carolina Panthers, New England Patriots și acasă împotriva Atlanta Falcons.
Bills pierduseră două la rând și trei din ultimele patru - două într-o manieră brutală. Au pierdut cu 41-15 în fața Indianapolis Colts duminică înainte de Ziua Recunoștinței, iar apoi au pierdut în fața Patrioților la Orchard Park într-o furtună, când New England a încercat doar. într-o victorie 14-10 3 pase.
Dar punctul de cotitură pentru sezonul lui Beal a venit în timpul unei alte înfrângeri. Da, într-adevăr, Bills au întors lucrurile cu un efort eșuat.
Acesta este jocul de drum al lui Tampa Bay împotriva Buccaneers. Mai exact, în pauză împotriva lui Tampa.
Bills au căzut în fața Patrioților luni seară și au depus un ou în prima repriză împotriva Buccaneers - în urma cu 24-3. Cu toate acestea, Bills au fost mai buni în a doua repriză, învingând Temples cu 24-3 în a doua repriză cu sprijinul fundașului Josh Allen.
Allen a avut 54 de pase pentru peste 300 de yarzi, inclusiv alergarea pentru peste 100 de metri. A doua repriză a fost un moment în care Allen și echipa au decis că este suficient și s-au întors la echipa de care ne-am îndrăgostit de la începutul lui 2020. .
Acest lucru îmi amintește de un joc de la Buffalo Sabres din 2006. Au avut un început modest în sezonul 2005-2006, dar au devenit o forță ofensivă majoră la începutul lui 2006. După o perioadă grea, în care au pierdut cinci jocuri la rând, le-a revenit. într-un schimb de focuri împotriva New York Rangers.
Dacă Bills ajung din nou în AFC sau câștigă întregul joc definitiv, ne vom uita cu toții înapoi la a doua jumătate a pierderii lui Tampa Bay la punctul de cotitură. Probabil că nu am vorbi despre o a treia poziție consecutivă în playoff dacă Bills nu i-au jucat pe Tom Brady și Buccaneers în a doua repriză.

Ora postării: 10-ian-2022