LokacijaTianjin, Kitajska (celinska)
E-naslovE-pošta: sales@likevalves.com
TelefonTelefon: +86 13920186592

To je prelomnica sezone Buffalo Bills

Buffalo Bills so 10-6 z eno tekmo na sporedu redne sezone 2021. Ta tekma bo odigrana to nedeljo ob 16.25 na stadionu Highmark. Če Bills zmagajo, bodo osvojili AFC East. Končali so tudi z poraz proti New England Patriots.
Bills so si zagotovili uvrstitev v končnico po zmagi z 29-15 nad Atlanta Falcons na stadionu Highmark prejšnjo nedeljo. Tekma ni bila tipična zmaga za Bills v zadnjih dveh sezonah, saj so skupaj dosegli več kot 200 jardov in končali vse štirje s pomočjo tekačega Devina Singletaryja in branilca Josha Allena. touchdowni.
Bills so zdaj dobili tri zaporedne tekme - doma proti Carolina Panthers, New England Patriots in doma proti Atlanta Falcons.
Billsi so izgubili dva zaporedna in tri od zadnjih štirih – dva na brutalen način. V nedeljo pred zahvalnim dnevom so izgubili z 41-15 proti Indianapolis Coltsom, nato pa so izgubili proti Patriotsom v Orchard Parku v neurju, ko je New England le poskušal pri zmagi 14-10 3 podaje.
Toda prelomnica za Bealovo sezono se je zgodila ob novem porazu. Da, Billsi so res spremenili stvari z neuspešnim poskusom.
To je gostujoča tekma Tampa Bay proti Buccaneers. Natančneje, med polčasom proti Tampi.
Billsi so v ponedeljek zvečer padli proti Patriotsom in znesli jajce v prvem polčasu proti Buccaneersom - zaostajali so 24-3. Vendar so bili Billsi boljši v drugem polčasu, v drugem polčasu pa so premagali Temples s 24-3 z podporo branilca Josha Allena.
Allen je imel 54 podaj za več kot 300 jardov, vključno z hitenjem za več kot 100 jardov. Drugi polčas je bil trenutek, ko so se Allen in ekipa odločili, da je dovolj, in so se vrnili k ekipi, v katero smo se zaljubili od začetka leta 2020 .
To me spominja na igro Buffalo Sabres leta 2006. Sezono 2005-2006 so začeli skromno, vendar so v začetku leta 2006 postali velika ofenzivna sila. Po težkem obdobju, ko so izgubili pet tekem zapored, se jim je vrnilo v strelskem obračunu proti New York Rangers.
Če se Bills spet znajdejo v AFC ali zmagajo celotno tekmo, se bomo vsi ozrli nazaj na drugo polovico poraza Tampa Bay na prelomnici. Verjetno ne bi govorili o tretji zaporedni uvrstitvi v končnico, če Billsi niso igrali s Tomom Bradyjem in Buccaneers v drugem polčasu.

Čas objave: 10. januarja 2022