Rreth nesh

sx

Profili i kompanisë

Si valvul (Tianjin) Co, Ltd ndodhet në Tianjin - ekonomia më dinamike në Kinë veriore. Si valvul është një fund të lartë e produkteve valvula kompani prodhuese e cila ka hulumtime të projektimit dhe zhvillimit, prodhimit, shërbimet e marketingut në një. Ne kemi Independent R & D qendër, teknologji të përparuar të prodhimit dhe në mënyrë rigoroze zbatimin e standardeve relevante ndërkombëtare. Me qasje të avancuara të projektimit inxhinieri, të mirë-zhvilluar pajisjeve të prodhimit, objektet e verifikimit testimit dhe konceptin e prodhimit të mbahem në të, ne "si valvul" siguruar që çdo pjesë në çdo produkt ne furnizimin është në cilësi të lartë dhe të performancës.

Sigurimi i cilësisë vjen nga menaxhimi i çdo detaj. Që themeluar i saj, kompania ka miratuar kompjuter-Aided Design, të tilla si CAD dhe punëve të ngurta, dhe i pari për të futur të avancuara të menaxhimit Gjashtë Sigma. Themeluar një grup të sistemit të menaxhimit të cilësisë të rreptë, të vazhdojë të ndjekë zero produktet defekt. Ne jemi te specializuar në valvula flutur, valvula porta, valvula globit, valvula kontrolloni, valvula topin, valvula e kontrollit hidraulike, valvula balancues dhe produkte të tjera seri. Ajo gjithashtu prodhon valvola ndërtimit në materiale të ndryshme, presioni, madhësia dhe produkte të tjera, ka më shumë se 50 seri, më shumë se 1200 varietete.

6413313

Si valvul (Tianjin) Co., Ltd

6413312
6413314

Sistemi i sigurimit të cilësisë

Kapacitet vjetor të prodhimit prej më shumë se 6.000 ton. Produkte të mbuluar të gjitha pjesët e vendit dhe eksportohen për në Evropë dhe Shtetet e Bashkuara dhe vende të tjera, e përdorur gjerësisht në furnizimin me ujë dhe kullimit, ndërtim, energji elektrike, petrokimike, metalurgjike dhe industri të tjera. zgjuarsi produkt, me cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm, i besuar nga përdoruesit.

Ne kemi kaluar ISO9001 ndërkombëtare të sistemit të çertifikimit të cilësisë, si Valve ka shkëlqyer të mëdha dhe të mesme pajisje të përpunimit makinë 178 grupe, 32 komplete të pajisjeve të inspektimit të importuara nga jashtë. roman produkt dizajn, struktura të avancuara, teknologji të shkëlqyer të prodhimit, prodhimi ligët, zbulimin e plotë. -Së kontrollit të rreptë të sistemit të sigurimit të cilësisë dhe të sistemit të menaxhimit, ne kemi arritur një nivel më të lartë të projektimin, zhvillimin, prodhimin dhe provë inspektimit. kapacitet të fortë të prodhimit e bën "valvul Like" në kohën më të shkurtër të mundshme për të siguruar produktet, dhe të sigurojë pas shitjes shërbimi në kohë dhe efikas për të arritur kënaqësinë maksimale të konsumatorëve.

E ardhmja do të ndërtohet nga dita e sotme, si Valve do të jetë për të inovacionit të klasit të parë shkencore dhe teknologjike, shërbim të klasit të parë, të cilësisë toop frymën sipërmarrëse të marrin pjesë në krijimin e ardhshme. Me cilësinë e produkteve dhe kënaqësisë së klientit për të formësuar të biznesit tonë të kompanisë tonë, me ndjekje palodhur dhe zhvillimin e qëndrueshëm përtej vetes. "Likv ëndërr" do ta bëjë "Ëndrra kineze" më emocionuese!

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Bisedë Online!