Certifikatat

API (anglisht)

TS (kinez)

ISO14001 (anglisht)

ISO9001 (anglisht)

ROHS

OHSAS18001 (Kinez)

OHSAS18001 (anglisht)

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
WhatsApp Online Chat!