ЛокацијаТиањин, Кина (копно)
ЕмаилЕ-пошта: салес@ликевалвес.цом
ТелефонТелефон: +86 13920186592

Ово је прекретница сезоне Бафало Билса

Бафало Билси имају резултат 10-6, а једна утакмица је преостала на распореду регуларне сезоне 2021. Та утакмица ће се играти ове недеље у 16.25 на стадиону Хајмарк. Ако Билси победе, победиће на АФЦ Истоку. Такође су завршили у пораз од Нев Енгланд Патриотса.
Билси су обезбедили пласман у плеј-оф после победе од 29-15 над Атланта Фалконсима на стадиону Хајмарк прошле недеље. Утакмица није била типична победа за Билсе у протекле две сезоне, пошто су комбиновали преко 200 јарди и завршили све четири уз помоћ бека Девина Синглетарија и квотербека Џоша Алена. тоуцхдовнс.
Билси су сада победили у три узастопне утакмице — код куће против Каролина Пантерса, Њу Ингланд Патриотса и код куће против Атланта Фалконса.
Билси су изгубили два узастопна и три од последња четири — два на бруталан начин. Изгубили су 41-15 од Индијанаполис Колтса у недељу пре Дана захвалности, а онда су изгубили од Патриотса у Орцхард Парку у олуји док је Нова Енглеска само покушала у победи од 14-10 3 додавања.
Али прекретница за Билову сезону дошла је током још једног пораза. Да, заиста, Биллси су преокренули ствари неуспелим напором.
Ово је гостовање Тампа Беја против Буканирса. Тачније, у полувремену против Тампе.
Биллси су у понедељак увече пали у руке Патриота, а они су положили јаје у првом полувремену против Буканирса — заостали 24-3. Међутим, Билли су били бољи у другом полувремену, победивши Темпле са 24-3 у другом полувремену са подршка квотербека Џоша Алена.
Ален је имао 54 додавања за преко 300 јарди, укључујући јуриш преко 100 јарди. Друго полувреме је био тренутак када су Ален и тим одлучили да је доста, и вратили се у тим у који смо се заљубили од почетка 2020. .
Ово ме подсећа на утакмицу Буффало Сабреса из 2006. Имали су скроман почетак сезоне 2005-2006, али су постали главна офанзивна сила почетком 2006. Након тешког периода, изгубили су пет утакмица заредом, вратило им се у распуцавању против Њујорк Ренџерса.
Ако Билси поново заврше у АФЦ-у или освоје целу утакмицу, сви ћемо се осврнути на другу половину пораза Тампа Беја на прекретници. Вероватно не бисмо причали о трећем узастопном пласману у плеј-оф ако Билси нису играли са Томом Брејдијем и Баканирсима у другом полувремену.

Време поста: Јан-10-2022