МісцезнаходженняТяньцзінь, Китай (материк)
Електронна поштаЕлектронна адреса: sales@likevalves.com
ТелефонТелефон: +86 13920186592

Це переломний момент сезону «Баффало Біллз».

«Баффало Біллз» мають рахунок 10-6, у розкладі регулярного сезону 2021 року залишилася одна гра. Ця гра відбудеться цієї неділі о 16:25 на стадіоні «Хаймарк». Якщо «Біллз» виграють, вони виграють AFC East. Вони також закінчилися в програш "Новій Англії Патріотс".
«Біллс» забезпечили собі місце в плей-офф після перемоги над «Атланта Фелконс» на стадіоні «Хаймарк» минулої неділі з рахунком 29-15. Ця гра не була типовою перемогою для «Біллс» протягом останніх двох сезонів, оскільки вони сумісно пройшли понад 200 ярдів і завершили всі чотири за допомогою ранінгбека Девіна Синглетарі та захисника Джоша Аллена. приземлення.
Зараз «Біллс» виграли три матчі поспіль — вдома проти «Кароліни Пантерс», «Нью-Інгленд Петріотс» і вдома проти «Атланта Фелконс».
«Біллс» програли двічі поспіль і три з останніх чотирьох — двічі жорстоко. Вони програли «Індіанаполіс Кольтс» у неділю перед Днем подяки з рахунком 41-15, а потім програли «Патріотс» в Орчард-Парку під час шторму, коли Нова Англія лише намагалася при перемозі 14-10 3 передачі.
Але переломний момент для сезону Біла стався під час чергової поразки. Так, справді, «Біллс» змінили ситуацію завдяки невдалій спробі.
Це виїзна гра «Тампа-Бей» проти «Бакканірс». Точніше, у перерві проти «Тампи».
У ніч на понеділок «Біллс» перемогли «Патріотс», і вони знесли яйце в першому таймі проти «Букканірс» — поступаючись 24-3. Однак у другому таймі «Біллс» були кращими, обігравши «Темплс» з рахунком 24-3 у другому таймі підтримка захисника Джоша Аллена.
У Аллена було 54 паси на понад 300 ярдів, у тому числі на 100 ярдів. Другий тайм став моментом, коли Аллен і команда вирішили, що з цього достатньо, і вони повернулися до команди, в яку ми закохалися з початку 2020 року .
Це нагадує мені гру Buffalo Sabres у 2006 році. Сезон 2005-2006 вони почали скромно, але на початку 2006 року стали головною наступальною силою. Після важкого періоду, програвши п’ять ігор поспіль, це повернулося до них в перестрілці проти Нью-Йорк Рейнджерс.
Якщо Біллз знову опиниться в АФК або виграє всю гру, ми всі будемо озиратися назад на другу половину поразки Тампа-Бей у переломний момент. Ми, мабуть, не говорили б про третє місце поспіль у плей-офф, якби Біллз не грали з Томом Брейді та Баканірсом у другому таймі.

Час публікації: 10 січня 2022 р