Контактирајте не

Како вентил (Тијанџин) копродукции, ООД

адреса

H12, Tengfei база, Xiaozhan Индијана. Зона, Jinnan Дестилирана., Tianjin, Кина (континентална)

Е-пошта

телефон

Моб .: + 86-13920186592

Тел: + 86-22-88620102

Факс: + 86-22-88526605

Whatsapp: +86 13920186592

часа

7 дена

24 часа онлајн

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !