Leave Your Message
010203

воведеза нас

Како и Valve (TIANJIN) Co., Ltd се наоѓа во Тијанџин - најдинамичната економија во северна Кина. Like valve е компанија за производство на производи со висококвалитетни вентили која има дизајн истражување и развој, производство и маркетинг услуги во едно.
научи повеќе

производНАШИТЕ ПОСОВЕНИ ПРОИЗВОДИ

010203

апликацијаАпликација за производ

ПРЕДНОСТЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС

 • 10 бр 11p2

  Искуство

  30 години искусен технички и продажен тим

 • 2 wdc 2а6ч

  OEM

  Одобрено од САД, Германија, Швајцарија, светски познатиот бренд ОЕМ вентили

 • 30 мт 3wan

  Глобализацијата

  Избор на клиенти од повеќе од 30 земји од целиот свет

 • 45c8 4lxl

  Напредна техника

  Напреден центар за CNC обработка, разни видови производи

 • 5qjx 506а

  Сертификат

  Сертификат CE, SGS, TUV, API, RoHS, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001

 • 6w7p 6 исклучување

  Долгорочна соработка

  Верба за квалитет и клиенти; Долгорочна соработка

 • 7qx2 7 msb

  Искрена соработка

  Faith for Safe and Save, одговор на клиентот со квалитет, најприфатлива цена за взаемна корист со нашите клиенти

 • 8 wvz 811o

  Решение

  Поддршка со нашиот силен технички тим, не само за производи, туку и за решенија

Subscribe To Newsletter

Get updates about our company and related news about canabis.
Get exclusive access when we launch new products

Leave Your Message

Како вентилСлики на изложба

0102030405060708091011121314151617181920Дваесет и еденДваесет и дваДваесет и триДваесет и четири25262728

ВестиВести од компанијата