Leave Your Message
010203

prezantojrreth nesh

Ashtu si Valve (TIANJIN) Co., Ltd ndodhet në Tianjin - ekonomia më dinamike në Kinën veriore. Like valve është një kompani e prodhimit të produkteve të valvulave të nivelit të lartë e cila ka kërkime dhe zhvillime të projektimit, prodhim, shërbime marketingu në një.
Mëso më shumë

produktPRODUKTET TONA TË FUNDIT

010203

aplikacionAplikimi i produktit

PËRPARËSIPSE NA ZGJODHET NE

 • 10 nr 11p2

  Përvoja

  Ekipi teknik dhe i shitjes me 30 vite përvojë

 • 2wdc 2a6h

  OEM

  Miratuar nga SHBA, Gjermania, Zvicra, marka OEM e valvulave me famë botërore

 • 30 mt 3wan

  Globalizimi

  Zgjedhja e klientëve nga më shumë se 30 vende në të gjithë botën

 • 45c8 4lxl

  Teknika e avancuar

  Qendra e avancuar e përpunimit CNC, lloje të ndryshme produktesh

 • 5qjx 506a

  Certifikata

  Certifikata CE, SGS, TUV, API, RoHS, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001

 • 6w7p 6 off

  Bashkëpunimi Afatgjatë

  Besimi për cilësinë dhe klientët; Bashkëpunimi afatgjatë

 • 7qx2 7 msb

  Bashkëpunim i ndershëm

  Faith for Safe and Save, përgjigje ndaj klientit me cilësi, çmim më të arsyeshëm për përfitime reciproke me klientët tanë

 • 8 wvz 811o

  Zgjidhje

  Mbështetje me ekipin tonë të fortë teknik, jo vetëm për produktet, por edhe për zgjidhjet

Subscribe To Newsletter

Get updates about our company and related news about canabis.
Get exclusive access when we launch new products

Leave Your Message

Ashtu si ValveImazhet e ekspozitës

0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater25262728

LajmeLajmet e Kompanisë