за нас

sx

профил на компанијата

Како вентил (Тијанџин) копродукции, Ltd лоцира во Тијанџин - најдинамична економија во северниот дел на Кина. Како вентил е high-end вентил производи производство на компанијата која има дизајн истражување и развој, производство, маркетинг услуги во едно. Имаме центарот независни R & D, напредна технологијата на производство и строго спроведување на релевантните меѓународни стандарди. Со напредна пристапи инженеринг дизајн, добро развиена производство на опрема, објекти за верификација тестирање и концептот на посно производство, ние "Како вентил" се осигура дека секој дел во секој производ ние снабдување е со висок квалитет и перформанси.

обезбедување на квалитет доаѓа од раководството на секој детал. Од нејзините основани, компанијата има усвоено компјутерски потпомогната дизајн, како што CAD и солидна дела, и првиот да се воведе напредни за управување со Six Sigma. Основана е збир на строги квалитет систем за управување, да продолжат да ги извршуваат нула дефект производи. Ние сме специјализирани во пеперутка вентилите, портата вентил, свет вентил, проверете вентил, топката вентил, хидраулична контрола вентил, балансот вентил и други серија производи. Таа, исто така произведува зграда вентили во различни материјали, притисок, големина и други производи, постојат повеќе од 50 серија, повеќе од 1.200 сорти.

6413313

Како вентил (Тијанџин) копродукции, ООД

6413312
6413314

квалитетот на системот

Годишниот капацитет за производство на повеќе од 6.000 тони. Производи кои се опфатени сите делови на земјата и се извезуваат во Европа и во САД и во други земји, широко се користат во снабдувањето со вода и одвод, градежништво, електрична енергија, петрохемиски, металуршки и други индустрии. Производ генијалност, со висок квалитет и прифатлива цена, доверени од страна на корисникот.

Ние го поминале ISO9001 меѓународен систем за квалитет сертификација, како вентил има одлични големи и средни опрема за обработка на машина 178 сетови, 32 комплети на инспекција опрема увезена од странство. Дизајн на производи роман, напредни структура, врвен технологија на производство, посно производство, целосно откривање. На контрола на строга квалитетот на системот и системот за управување, имаме достигна повисоко ниво на дизајн, развој, производство и тестирање на инспекција. Силен капацитет на производство го прави на "Како вентил" во најкус можен рок да се обезбеди на производи, и да се обезбеди навремена и ефикасна услуга по продажбата да се постигне максимална задоволството на клиентите.

Во иднина ќе биде изградена од денес, како вентил ќе биде прва класа научни и технолошки иновации, прва класа на услуги, квалитетот toop претприемачки дух да учествуваат во иднина создавањето. Со квалитетот на производите и задоволството на клиентите да ги обликуваат нашите бизнис Нашата компанија, со незапирливата извршување и одржлив развој надвор од нас самите. "Likv сон" ќе го направи "кинескиот сон" повозбудливо!

Испратете ни ја пораката до нас:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

Испратете ни ја пораката до нас:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
WhatsApp Интернет разговор!