Valvula automatike e shkarkimit të shpejtë me fllanxhë cilindrike thithëse

Përshkrim i shkurtër:

Modeli i shërbimeve është i përshtatshëm për tubacionin e mediumit të punës, për të përmirësuar efikasitetin e pajisjeve të transportit të ujit dhe për të mbrojtur tubacionin nga deformimi dhe këputja, dhe është pajisja e nevojshme e tubacionit.Valvula e ajrit të shkarkimit të shpejtë (thithës) përdoret për dërgimin me presion të tubave të ujit në ajër dhe shkarkim.


Detajet e produktit

Shërbimi OEM/ODM

Etiketat e produktit

版头_01

单口排气阀

Veçoritë

1. Mund të eliminojë gazin në tubacion, të zvogëlojë rezistencën, të kursejë energji.

2. Kur presioni negativ i tubacionit, produkti mund të thithë shpejt dhe automatikisht për të parandaluar këputjen e tubacionit.

3.Top lundrues çelik inox, jetë të gjatë shërbimi, i sigurt dhe i besueshëm.

Të dhënat teknike

PN(MPa) Presioni nominal 1.0 1.6
(MPa) Testi i forcës 1.5 2.4
(MPa) Testi i vjedhjes 1.1 1.76
Temperatura e punës -10℃~120℃
Mediume të përshtatshme Uji, vaji etj.

Materiali i pjesëve kryesore

Emri i pjesës Materiali
Trupi, mbulesa Gize, gize
Selia e valvulës NBR, EPDM, FPM
Rrjedhin Çelik inox

Dimensionet dhe pesha kryesore

DN(mm) H D0 D D1 n-ød kg
1.0 1.6 1.0 1.6 1.0 1.6
25 240 185 165 165 125 125 4-19 4-19 85
50 250 210 185 185 145 145 4-19 4-19 125
80 335 250 200 200 160 160 8-19 8-19 160
100 335 250 220 220 180 180 8-19 8-19 180
150 435 320 285 285 240 240 8-23 8-23 240
200 475 380 340 340 295 295 8-23 12-12 295
产品展示--第二版_02
产品展示--第二版_03
产品展示--第二版_04
莱科-详情2_07
莱科-详情2_09-修改
莱科-详情2_10
莱科-详情2_11
莱科-详情2_12

Certifikata e kualifikimit

API
OHSAS18001 英文
OHSAS18001 英文
OHSAS18001 英文

Ekspozita

Valvulat tona morën shumë vëmendje në shfaqjen e Dubait.

IMG_20191021_100209
IMG_20191021_140404
IMG_20191021_123204

Fabrika

20180802115429
DSC_0935
DSC_0934

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Procesi OEM   OEM

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  WhatsApp Online Chat!