valvula e kontrollit të presionit të rrjedhës që funksionon vetë

Përshkrim i shkurtër:

Valvula e kontrollit të presionit të rrjedhës vetë-operuar, është një lloj i vetë-kontrolluar nga vetë mediumi i presionit dhe mban rrjedhën konstante përmes sistemit të kontrollit të valvulave, i përshtatshëm dhe ka një tregues të rrjedhës, kontrolli, kontrolli i rrjedhës është i përshtatshëm për ngrohje dhe ajri për ngrohje dhe të tjera jo korrozive. e mesme.Përpara se të ekzekutoni një rregullim jo-kohor, mund ta bëni sistemin automatikisht të rrjedhë konstante të cilësimeve të kërkuara.


Detajet e produktit

Shërbimi OEM/ODM

Etiketat e produktit

产品部分-PSD

自力式流量控制阀

Të dhënat teknike

PN(MPa) Presioni nominal 1.6
(MPa) Testi i forcës 2.4
(MPa) Testi i vulës 1.76
℃ Temperatura e punës 0 ~ 100 ℃
Mediume të përshtatshme ujë
Gama e kontrollit të presionit diferencial 10 ~ 30 KPa

Materiali i pjesëve kryesore

Emri i pjesës Materiali
Trupi, mbulesa Gize, gize
Rrjedhin Çelik inox
Diafragma NBR
Disku i valvulës Çeliku i derdhur

Dimensionet dhe pesha kryesore

DN(mm) L H (m³/h)Rrjedha (kg)Pesha
Presion i vazhdueshëmlloji diferencial Diferencial i rregullueshëmlloji i presionit
15 110 95 145 0.2-1 0.6
20 110 110 150 0,3-1,5 0.6
25 115 130 165 0,5-2 0.7
32 130 140 190 1-4 4
40 200 190 340 1,5-6 11
50 215 205 355 2-8 12
65 230 240 390 3-12 15
80 275 300 500 5-20 27
100 290 350 550 10-30 30
125 310 380 580 15-45 40
150 350 410 410 30-75 63
200 430 480 480 40-180 104
250 520 - - 100-300 189
300 630 - - 150-1500 218
350 670 - - 200-700 265
莱科-详情2_07
莱科-详情2_09-修改
莱科-详情2_10
莱科-详情2_11
莱科-详情2_12

Certifikata e kualifikimit

API
OHSAS18001 英文
ISO14001 英文
ISO9001 英文

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Procesi OEM   OEM

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  WhatsApp Online Chat!